Hírek
2018. December 01. 14:02, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrségen jelentkezett az elkóborolt kutya
A győri rendőrök segítettek hazajutni az eltévedt állatnak.
A Győri Rendőrkapitányság járőrei meglepődve tapasztalták, hogy egy gazdátlan kutya sétált be a kapitányság udvarára november 30-án 17 óra körül. A tanácstalanul bolyongó állatot Horváth Péter százados, Halász Judit főtörzszászlós és Reidinger Ákos őrmester azonnal gondjaiba vette és mivel gazdája később sem tűnt fel a rendőrség környékén, egy állatorvoshoz vitték. Szerencsére el volt látva azonosító chippel, így tulajdonosának kilétét a rendelőben sikeresen megállapították. A három állatbarát rendőr a csavargó ebet hazaszállította, ahol gazdája örömmel fogadta a szökevényt.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
