Hírek
2018. Augusztus 06. 13:43, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Hivatali visszaélés miatt vádat emeltek egy állami alkalmazott ellen Győrben
Tízrendbeli hivatali visszaélés miatt vádat emeltek egy megyei kormányhivatalban dolgozó férfi ellen, aki 2014 és 2017 között tizenhárom alkalommal fizetés nélkül vitt el élelmiszert nyugat-magyarországi üzletekből
- tájékoztatta Takács Péter Győr-Moson-Sopron megyei főügyész hétfőn az MTI-t.
A közlemény szerint a hatvanéves férfi az állategészségügyi osztályon dolgozott, üzleteket ellenőrzött. A kereskedők a vádlottal kialakult függőségi viszony miatt teljesítették a férfi kéréseit, üdítőket, alkoholos termékeket, gyümölcsöt, édességet, húsárut és egyéb élelmiszert adtak nekik.
A vádlott összesen nem egészen hetvenezer forint értékben tett szert így jogtalan előnyre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
