Hírek
2020. Május 13. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Csalás miatt több civil alkalmazottját is elbocsátotta a rendőrség
A rendőrség több civil alkalmazottja fénymásolt étkezési jegyeket használt, ezért négyük munkaviszonyát megszüntették - közölte a Készenléti Rendőrség kedden a police.hu honlapon.
A közlemény szerint a Készenléti Rendőrség belső vizsgálata derített fényt arra, hogy több civil alkalmazott - munkavállaló és rendvédelmi igazgatási alkalmazott - március 27-én fénymásolt étkezési jegyeket használt fel.
A kilenc érintettet az eljárásban meghallgatták, négyük munkaviszonyát a Készenléti Rendőrség parancsnoka megszüntette, öt ember ellen fegyelmi eljárás indult.
Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság csalás gyanúja miatt nyomoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
